בית בקיבוץ

יום חמישי, 27 באוקטובר 2016

השבוע קפצתי לביקור אצל אחד הזוגות הכי מתוקים שזכיתי לעבוד איתם. "הרומן" של בניית הבית שלהם התחיל בערך לפני שנתיים. עוד לפני שהוקמו היסודות. עברנו הרבה ביחד. אני זוכרת את הסקיצה הראשונה שהכנתי עבורם. כל התהליך היה חוויה, עבודת צוות נהדרת. דברים התבשלו לאט, על אש נמוכה, הכי מדויקת עבורם. לא "ויתרנו" על כל קושי שהיה בדרך ופתרנו לאט לאט את הפאזל עד שהגענו לתוצאה הסופית. אני זוכרת שביקרתי באתר הבניה שלהם לראשונה. העיניים שלי בהקו ונצצו. אושר גדול לראות איך תכנון ומחשבה הופכים למציאות בנויה.

תמונה של אזור המטבח בבנייה:

תמונה של אזור הסלון והמטבח בבנייה:

כיום הבית כבר עומד על תילו והעיצוב המהמם שלו (אובייקטיבית עד מאוד) קצת שונה מהסגנון הסקנדינבי הנקי שמאפיין אותי. (לבן עם קריצות צבע). יש לו נגיעות מודרניות וכפריות שמשתלבות נהדר יחד. פרקט לבן משופשף פרוש בכל פינה. כן, גם במטבח. לא לדאוג. מניסיון זה עובד. תלוי כמובן בסוג הפרקט ובתנאי שאתם לא שופכים דליים של מים. בריקים על קיר הטלוויזיה. אי מטבח מדדדדהים שהגוף שלו עטוף במשטחי עץ מפורקים, צבועים ומשופשפים (אם תרצו כזה אי, אשמח לחבר בינכם לבין הנגר הסופר מתוק והמוכשר שבנה אותו. אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה באישי). שאר המטבח תתפלאו מהיכן הוא... מאיקאה. כן. כן. כן. קראתם נכון. יש עוד המון המון הפתעות. חכו לתמונות.

נשארו עוד כמה רכישות קטנות, פינשים אחרונים וסיימנו. השבוע קפצתי אליהם. לראות איך מתקדמים ופשוט לא יכולתי שלא לצלם ולתעד חלק ממה שראיתי. ללא חצובה, ללא העמדות, ללא סטיילינג מוקפד. טבעי. בית פשוט מושלם בדיוק כמו שהוא.

 קלטתם את הקומקום הצהוב למעלה? נכון הורס? ותודו שהתנור למטה פשוט חתיכי.

אי מטבח עטוף במשטחי עץ מפורקים וצבועים. יצא שוס היסטרי הודות לנגר משובח. פרטים בפרטי.

נגיעות של צבע בגופי התאורה.

שולחן סלוני בנוי ממשטחים, שגם אותו בנה הנגר.

ארובה מפנקת וארון אחסון ענק לאורך המסדרון.

מתלה מעילים מקרש טפסנות בנייה בכניסה לבית. מי אמר diy ולא קיבל?:)

 תמונה של הריצוף והפרקט בפרגולה בחוץ.

והצצה קטנה מחדר השינה המתהווה של הנסיכות.

זהו לבינתייים... כשיהיו עוד תמונות מבטיחה לעדכן. 

חברה חדשה? את מוזמנת להירשם לבלוג, ולהיות הראשונה לקבל פוסטים חמים מהתנור:)

עדכונים

שיהיה לכולנו סופ"ש נפלא

סיון