איך לשפץ ולשדרג את המטבח לבד

יום חמישי, 3 במרץ 2016

טיפים לשיפוץ המטבח לבד

"אנחנו לא אוהבים את המטבח שלנו. אין לנו תקציב גדול לשיפוץ ואנחנו לא מתכוונים לקנות מטבח חדש, נשמח אם תעצבי לנו אותו, כמה השירות שלך עולה?". זו שאלה שחוזרת על עצמה בתיבת המייל שלי לפחות פעם בחודש. 

אם הם נשארים עם אותו גוף מטבח, אותו שיש ללא שינוי במיקום הכיריים או הכיור, ללא שינוי בנקודות חשמל או אינסטלציה, זה ישמע לכם הזוי, אבל בפניות כאלה אני מייעצת להם לעצב לבד. זה לא מפני שאני לא רוצה או אשמח לעצב, אני פשוט מנסה לחסוך להם כל שקל לטובת העיצוב נטו. כן, תודה לאלוהי הפינטרסט יש מקרים שאפשר גם לעצב בעצמכם. (הנה קישור למי שרוצה להבין איך הרשת הנפלאה הזו עובדת) בהמשך השיחה הטלפונית אני מסבירה להם בקצרה מה שפע האופציות שעומדות לרשותם.

מכיוון שזו שיחה שחוזרת על עצמה לא מעט, החלטתי להקדיש לכך פוסט. כך כולם יוכלו ליהנות מהמידע. החומר יהיה מתועד וברור . מה שנקרא: win win situation .

אז מה ניתן לעשות?

1.חזיתות- בהנחה שהגוף של המטבח תקין ויציב אפשר להחליף רק את החזיתות אצל נגר. לחלופין, אפשר לצבוע את החזיתות הקיימות לבד ואפשר לשלוח אותן למצבעה. קחו בחשבון שצביעה זה מצד אחד, פתרון פשוט, נוח, מהיר וזול, אך מצד שני רגיש לשריטות ומדי פעם דורש תחזוק קל.

למשל זו תמונה של מטבח לפני: אומנם בהיר, אך החלוקה של הפסים בצבע ונגה הכבידה על החלל.

המטבח אחרי צביעה:

כמה עולה לשפץ מטבח

2. חיפוי- כדי להחליף חיפויים רצוי להיעזר בבעל מקצוע. לא ממליצה לעשות זאת לבד. אל תחששו מהשלב הזה, הוא מחולל פלאים.

המטבח אחרי החלפת החיפוי : 

3. ידיות- הפרט הקטן הזה עושה הבדל גדול. תחליפו ידיות. תשנו. תתחדשו. שימו לב בתמונות כמה הידיות מוסיפות טאץ' ומשדרגות.

4. זכוכית- יש לכם ויטרינה עם זכוכיות? תחליפו אותן. אם המטבח שלכם כפרי, תשקלו להחליף אותן ל"זכוכיות סבתא". אלו פרטים קטנים שעושים הבדל גדול.

5.עבודה בשלבים - אין תקציב לכל שינויים? קחו את זה בקלי קלות. שלב אחרי שלב בהתאם למה שאתם יכולים לממן. בדיוק כמו במטבח שלפניכם. הוא שופץ בשלבים.

6. פרטים לסטיילינג- הוסיפו פרטים, אם זה אומר להתחדש בסט של קפה, תה וסוכר, או להחליף פאנל של תמי 4, אגרטל קטן עם פרחים וכדומה.

מקווה שהפוסט תרם לכם ושהווה עבורכם השראה.

מוזמנים לשתף אותי בתמונות של מטבחים ששדרגתם לבד ויותר מאשמח אם תשתפו אותי בתמונות של מטבחים ששדרגתם בעקבות הפוסט.

אם יש כאן בקהל חברות וחברים חדשים, אתם מוזמנות/ים להירשם לקבלת עדכונים במייל (לחיצה על הדיגלון).

עדכונים

שתיים סוכר פייסבוק אינסטגרם בלוג עיצוב פנים  פינטרסט סיון ליבנה חכים

שלכם,

סיון