הגודל לא קובע - חלק ב'

יום חמישי, 30 ביולי 2015

פוסט שלישי ואחרון על הדירה שלנו בגבע כרמל. פספסתם? לא זוכרים במה מדובר?
מוזמנים לקרוא כאן איך התחילהשינוי הגדול, וממש כאן את הפוסט על עיצוב הסלון והמטבח של הדירה. 

כשעמדו לפנינו תכנון 2.5 החדרים הנוספים היו התלבטויות: איך בוחרים מיקום חדרי שינה? מה עם חדר משחקים? איפה יהיה חדר העבודה, ואם בכלל? החלטנו ש- 2 הגוזלים ישנו יחד באותו החדר (אני חושבת שזה מעולה וחשוב לקשר בניהם), חצי חדר יוקדש למשחקים וחדר אחר עבורנו ובו תשולב פינת העבודה.

חדר שינה ילדים:

כדי להכניס צבע ועליזות לחדר תלינו קישוטי נייר מעל המיטה של מיקה. הדבקנו על גבי ארון הבגדים מדבקת משולשים ותלינו את אוסף התחפושות על מתקן קולבים מסודר אשר יהיה נגיש ונוח להעברה לחדר המשחקים.

 חדר משחקים:

זה אולי יפתיע אתכם, אך את החדר הזה נועם עיצב בעצמו. "סוג של" :). הוא ביקש שנצבע קיר גירי שחור כדי שהוא יוכל לצייר  עליו. אם הוא מבקש כ"כ יפה, שאני אסרב?! תכלס נדלקתי על הרעיון. הוספנו לוח שעם עליו תלינו את יצירותיו של האמן הצעיר. מיינו, ארגנו וסדרנו את הצעצועים בכוורת. לבסוף התפנקנו באריחי בד מהממים עם שמותיהם של הקטנטנים מבית "פיקוליניה" . (רוצים לקרוא עוד טיפים לעיצוב חדר הילדים? מוזמנים ללחוץ כאן).

 

לפני ואחרי:

חדר שינה הורים:

משוגעת על חדרי שינה לבנים, רגועים ומלטפים. עכשיו עם האווירה הפסטורלית זה ממש מרגיש שאנו חיים בתוך צימר. מבחינה עיצובית לא היה כאן הרבה עבודה. הנישה בחדר לפינת הטואלט התאימה בול במידותיה לפינת העבודה שלי, כפי שהייתה בביתנו הקודם. קוסמי?! ממש copy paste. הדבר היחידי שעשיתי הוא...נחשו? מדבקות שמכסות את חיפוי הפסיפס החום בשירותים.

לפני ואחרי:

זהו זה הזמן לנוח ולהרגע....enjoy the silence

רוצה להרשם לבלוג? כדי להיות בין הראשונים לקבל את הפוסטים במייל. לחצי על הדגל כאן מטה...

מקווה שנהניתם, שהפוסטים הוו עבורכם השראה ושימשו כארגז כלים לעיצוב ביתכם.

 מוזמנים לשתף אותי,  go shot  ..make my day :)