כל הסיבות למה אתם ממש חייבים טפט

יום שני, 19 באוקטובר 2015

לאחרונה, במהלך ליווי לקוחותיי המהממים, בשעה שעברנו לשלב "הלבשת הבית", חשתי הסתייגות קלה מהמילה "טפטים". החלטתי להפוך את הלימון ללימונדה ולכתוב לכם פוסט בנושא. אולי קצת תמונות ומלל יעוררו לכם ולאותם לקוחות את בלוטות החשק והעיצוב.

1. הטפטים של היום מטריפים

יש אינסוף אופציות, גוונים ודוגמאות. בטוח תמצאו משהו שהוא "בול" לטעמכם ומתאים לעיצוב החלל והצבעים. ישנם טפטים פרחוניים, גאומטריים, מבריקים, קטיפתיים ועוד. המבחר עעעעעענק. כדי להתרשם מהמבחר הרב ניתן לגלוש במגוון אתרים שבנויים בצורה מאוד ידידותית ומחולקים לפי קטגוריות וצבעים.

2. "אבל מה אם ימאס לנו מהטפט? נהיה תקועים איתו לנצח?"

רגע אחד, אתם רוצים לחיות בבית שמרגישים בו כמו בבית? שרוצים לחזור אליו ונעים לכם להיות בו? מעולה. אז תעצבו אותו לפי הסגנון שלכם בהווה. מה שעושה לכם טוב ומשמח אתכם כעת. מי אמר שבבית הנוכחי אתם תמשיכו לגור עוד 20 שנה? טפט זה לא ספה, שעלותה לפחות 6000 ₪ וגם אותה בממוצע תחליפו כל 7 שנים. נניח שעוד 3 שנים ימאס לכם מהטפט, אז מה כבר יקרה? תחליפו אותו. Live now.

3. "אבל הילדים ילכלכו אותו"

נכון. בית זה לא מוזאון. שילכלכו. אפשר כיום לרכוש טפטים רחיצים. כאשר אני אומרת רחיצים, אז להירגע עם הדליים והספונג'ה, מדובר בסך הכול במגבון אחד או שניים שיעשו נפלא את העבודה.

4. "זה ממש יקר לנו, עדיף צבע"

בואו נבחן את זה לעומק. גליל טפט, שמכסה 5 מ"ר, עולה בין 250-750 ₪. ההתקנה שלו תעלה לכם עוד 200 ₪. כמה יעלה "לכסות" קיר שלם? 1500 ש"ח? 2000 ש"ח? אתם רוצים בית מעוצב? תעצבו אותו. להשאיר קירות בצבע לבן או שמנת זו אופציה, אך לא תמיד המיטבית.

5. "אבל טפט הוא אלמנט רועש שיכניס אי שקט לבית"

מי אמר שטפט חייב להיות רועש? הוא יכול להיות עדין, נקי וקלאסי. עומס ויזואלי תלוי בצפיפות התבנית  (pattern), הגוונים ואיזה שטח הוא עתיד לכסות.

בלוג עיצוב פנים - טפטים

 התמונה מכאן

6. מידות

אפרופו שטח כיסוי, לפני שאתם ניגשים לחנות, שרטטו ומדדו את הקירות בחלל בו אתם מעוניינים להדביק את הטפטים. ציירו את מפתח החלונות, ארונות, מזגנים וכל מה שנכלל בחלל ואל תשכחו למדוד את גובה התקרה מהפנל. כך הרכישה תהיה יותר מדויקת ותחסוך הוצאות מיותרות.

7. להיעזר בשרותיו של בעל מקצוע - מתקין טפטים

כבר השקעתם את הכסף בטפט, אז בוודאי אתם רוצים שהחיבורים שלו בין הסטריפים יהיו מדויקים וישרים, שלא חס וחלילה הטפט ייהרס וייזרק לפח.

8. טפט דמוי בריקים

הסרה של בריקים היא מסובכת ויקרה ולכן יש שמסתייגים מרכישתם. היום לחובבי הבריקים יש חיקויים מוצלחים ממש מטפטים. במיוחד אלו שמודפסים בתלת מימד.

9. טיפ

נשארו לכם שאריות טפט? מעולה. תמסגרו אותם. אין מקום לתלות תמונות? תשמרו אותם. אין לדעת מתי פיסת טפט בדיוק תסגור לכם פינה לבנה גלמודה.

אז מה אתם אומרים? הלימונדה יצאה מתוקה עם שתיים סוכר?

   מתחשק לכם לראות עוד תמונות? לספוג השראה? מוזמנים   לפינטרסט שלי    טפטים

 רוצים לקבל עדכונים במייל? לחצו על הדגלון 

 עדכונים

שיהיה שבוע נפלא

סיון